General manager

Lipsky

Yuri Nikolaevich

34-99-26

Reception

Shalabudova

Tamara Yurievna

34-99-22

Chief Forester

Tarasov

Sergey Aleksandrovich

34-99-17

Deputy Head of the organization for Ideological work

Potapova

Elena Vladimirovna

34-99-18

Deputy General Director - Chief Engineer

Belyakov

Vitaly Nikolaevich

34-99-27

Leading occupational safety engineer

Smykovskaya

Nelly Timofeevna

34-99-05

Lead engineer for automated control systems

Thalberg

Alexander Alexandrovich

34-58-49

Legal advisor

Kiryanchik

Julia Aleksandrovna

34-99-06

Training engineer

Lukashenka

Tatiana Gennadevna

34-99-06

Department of forestry and reforestation

Department head

 

34-99-55

Deputy head of department

Shavel

Valery Leonidovich

34-61-20

Leading Forestry Engineer

Revyako

Adam Adamovich

34-99-07

Leading engineer for reforestation and reclamation

Archipenko

Ekaterina Ivanovna

34-96-32

Forestry Engineer

Berus

Evgeny Vyacheslavovich

34-99-07

Forestry Engineer

Gorlenko

Veronika Nikhailovna

34-99-07

Department of Protection, Forest Protection, Hunting and Hunting Economy

Department head

Dolgy

Andrey Andreevich

34-99-38

Deputy Head of Department

Rogal

Sergey Vyacheslavovich

34-58-12

Leading engineer-forest pathologist

Ryskova

Tatiana Yurievna

34-99-01

Forest Conservation Engineer

Zaitseva

Nadezhda Olegovna

34-99-01

Production and sales department

Department head

Bobovich

Natalia Nikolaevna

34-99-35

Deputy Head of Department

Buglak

Aleksey Aleksandrovich

34-99-09

Lead Engineer

Bulbeshova

Marina Vasilievna

34-99-21

Lead Engineer

 

34-99-21

Lead Engineer

Tarasova

Elena Viktorovna

34-99-39

Department of mechanization and energy management

Department head

Plaksin

Andrey Nikolaevich

34-99-11
Lead Engineer

Belyaev

Vyacheslav Alexandrovich

27-12-88

Leading Civil Engineer

Shaporova

Olga Vladimirovna

34-53-43

Leading Power Engineer

Mitsuk

Alexey Ivanovich

34-99-39

Planning and Economic Department

Deputy General Director

in Economics - Head of Department

Shirko

Tamara Nikolaevna

34-99-04

Deputy Head of Department

Skiba

Vasily Ilyich

34-96-39

Leading economist

Derenok

Elena Borisovna

34-56-31

Leading economist

Komkova

Svetlana Viktorovna

34-99-14

Bureau of labor and wage organization

Head of the Bureau

Yasinskaya

Antonina Antonovna

34-99-16

Leading economist

Puntus

Elena Anatolyevna

34-99-16

Accounting department

Chief Accountant

Popeko

Lyudmila Petrovna

34-61-43

Chief accountant's assistant

Telenchenko

Nina Petrovna

34-99-23

Lead accountant

Nalegach

Valentina Nikolaevna

34-99-23

Lead Engineer for State Property Issues

Makarevich

Olesya Vyacheslavovna

34-96-37

Department of control and audit work and state control over forest

Department head

Suprun

Alexey Mikhailovich

34-99-28

Deputy Head of Department

Popkov

Petr Alexandrovich

34-99-25

The auditor

Shatseva

Olga Leonidovna

34-99-13

The auditor

Fedosenko

Fedor Sergeevich

34-99-13